Joules Regenlaarzen Black Raindrop
- Materiaal: Natuurrubber - Valt normaal - Ook geschikt voor brede kuiten
- Valt: Normaal
- Kleur: Zwart met witte regendruppeltjes
ons unieke maatadvies
Deze prachtige hoge regenlaarzen van het Britse merk Joules hebben een elegante zwarte kleur en zijn voorzien van een leuke regendruppeltjes print. Super hip!! De laarzen zijn gemaakt van 100% natuurrubber, waardoor ze lekkerder lopen én langer meegaan dan laarzen gemaakt van PVC. Verder zijn de regenlaarzen gemakkelijk schoon te maken met een vochtig doekje. De zool heeft een goede grip, wat de laarzen geschikt maakt voor op elke ondergrond. De perfecte regenlaarzen voor een lange modderige boswandeling!
Super handig is dat de schacht te verstellen is met een stoer riempje. Hierdoor zijn de regenlaarzen geschikt voor elk type kuit!
Joules is een Brits merk, dus hanteert Britse maten: Maat 36 = maat 36, maat 37 = maat 37, maat 38 = maat 38, maat 39 = 39,5, maat 40 = maat 40,5, maat 41 bestaat niet, daarna komt maat 42.
Pasvorm: Deze regenlaarzen zijn ook geschikt voor brede kuiten.